• hi, prety love

  • big-tony5

   hi .. sorry but I do not know English

 • ciao bella come stai...

  • hahha scherzo ho fatto...tu sei bello baci <3

  • aha ok

 • Anonymous

  Comment

  • {^_*}

 • | -Te thyesh heshtjen dhe te flasesh, te thuash cfare ndjen, cfare sheh, cfare kupton pa i rén rrotull! Te pranosh realitetin..!! Dhe ne fund te kerkosh falje? Pse? Sepse doje njerez? Cfare more ne kembim? Vetem perqmim, meri...ikje, sikur po i vrisje jo qe i doje! Dhe s'behet llaf per nje buzeqeshje, nje mesazh, nje falenderim...ku di une dicka e vogel, por ky eshte shekulli qe jetojme, aty ku ti e kupton se pavaresisht cdo gjeje je vetem, ashtu sikur linde Vetem, dhe vetem tek ti do gjesh pergjigjie per enderrat, deshirat dhe friken tende!

 • Une... !
  Jam krenar..
  Jam kokfort...Jam i vendosur, nk heq dor nga e imja, kur e di qe kam te drejt...
  Nuk kam frik nga asgje dhe asnje...
  Nuk i trembem fjalve...
  Nuk i trembem kritikave...
  Nuk i trembem te vertetes..
  .Nuk kam frik ng perballjet...
  Nuk kam frik te them mendimin tim ashtu sic e ndjej ,kur e ndjej edhe kur e di qe mund te lendoj dike....
  Nuk i behem servil askujt..
  Nuk lejoj te bejne servilin me mua...
  Nuk i pelqej fjalet e thena pa ndjere..
  .Nuk trembem nga ngritjet e zerit...
  Nuk i shmangem sherrit, ama nk i them sherrit hajde...
  Nuk kam turp te them "Me fal" , e pranoj me kenaqesi nje dor te zgjatur per ndihme...
  E dhuroj me kenaqesi nje buzqeshje...
  E them me zemer nje 'Faleminderit"...
  Ama si cdo njeri e kam dhe un nje pik te dobet...
  Un kam frik nga genjeshtratdhe zhgenjimet...
  Di te fal ,por nuk harroj edhe kjo eshte me e keqja qe nuk harroj asnjeher, edhe pse them "Te kam falur"...
  Zhgenjimi do te thot nje bilet 'Vetem vatje' pa kthim ,se nuk kam turp ta perplas deren pas shpines dhe e kam te veshtir te rifus ne zemer dike qe e kam nxjerre...
  Ky jam un : Ai i cili jepet pas detajeve , qe vlerson veprat jo fjalet..
  Ai qe duron shum po thyhet shpejt...
  Ai qe di te doje dhe te mbaj inat...
  Ai qe sdi te fali por e ben...
  Ai qe perpara vetes vendos persona te tj...
  Ai qe me familjen e vendos mbi gjithcka...
  Ai qe ka provuar zhgenjimin...
  Ai qe jeton pavarsisht gjithckaje...
  Ai qe vdes per surpriza dhe gjeste te pa parashikuara...
  ai qe buzeqeshjen e ka aksesorin kryesor...
  Ai qeadhuron thjeshtesine dhe te qenit te lir...
  Ai qe do te ket gjith boten dhe bota per te esht vetem nje person...
  Ai qe vuan dhe nuk e shfaq...
  Ai qe pret shum nga te tjeret po shumpak merr... !!

  • Hello Dear, I am Maryanne how are you?
   after going through your profile.
   i will like to tell you something
   serious and important if you
   can send me message now
   (maryannedesmond23@hotmail.com)
   Thanks and remain bless.
   Best Regard,Maryanne